"הדוד חיים" ביקר ושימח את הילדים המונשמים של העמותה , 21.10.2012

תמונות מהאירוע ניתן לראות באלבום המלא

מי לא מכיר את "הדוד חיים" ? – "הדוד חיים" הוא הדוד האהוב על כל ילדי ישראל , והשבוע , הוא גם הגיע לעיר חיפה , על מנת לבקר את הילדים המונשמים 24 שעות ביממה של עמותת "בית חם" אשר על הכרמל בחיפה , הילדים המונשמים הופתעו , התרגשו מאוד ושמחו לראות את "הדוד חיים" , הוא השחקן חיים אוסידון. בימים אלה , לוח הזמנים של כוכב הילדים "הדוד חיים" הוא עמוס במיוחד עקב חזרות לקראת הצגות החנוכה הקרוב , אך "הדוד חיים" לא ויתר ומצא את הזמן וקפץ לבקר גם את הילדים המונשמים .

במהלך הביקור "הדוד חיים" שאף הוא התרגש , התקרב ליד כל מיטה ומיטה , שימח את הילדים שר להם משיריו , צחק עימם ואף לא שכח גם לפנק אותם וחילק להם עשרות הפתעות רבות לכל ילד מונשם המרותק למיטה. בביקור מרגש זה נכחה יו"ר העמותה , הגב' עטרה חיימוביץ אשר עומדת בראשה של עמותת "בית חם" לילדי ה S.M.A. וילדים עם צרכים מיוחדים, מיום הקמתה , כמו כן נכחו במפגש מרגש זה גם איש האבטחה , מאבטח האישים הוותיק וחבר וועד העמותה ראובן פריזי אשר יזם ואירגן את הפגישה , בין היתר עושה גם ימים כלילות לטובת רווחתם של הילדים המונשמים , הגב' איריס סקה מזכירת העמותה המסורה , מטפלי העמותה מר האמר שינאווי , האח המטפל והמסור של העמותה שנים רבות , והאחות המטפלת הגב' נידה .

"הדוד חיים" קיבל סקירה מפורטת על העמותה , מחלתם ומצבם של הילדים המונשמים , מפי יו"ר העמותה הגב' עטרה חימוביץ , אשר הודתה ל"דוד חיים" על התנדבותו , מסירותו ונדיבות ליבו במלאכת המצווה על כי הקדיש מזמנו הפרטי ובא לשמח לצחוק ולשיר במיוחד ולטובת רווחתם של ילדים המונשמים אשר גורלם לא שפר עליהם. כמו כן , היא הזמינה את "הדוד חיים" לבוא ולשמח שוב את הילדים המונשמים בקרוב , בבית החולים הייחודי שאותו עומלת ובונה עמותת "בית חם" בימים אלה בעיר חיפה. בנוסף ציינה: "ילד מונשם הוא ילד כמו כל ילד רגיל , רק שההבדל הוא שיש לו חבר ששמו מכונת החייאה והנשמה ומחובר לצינורות ובלוני חמצן לגופו 24 שעות ביממה , תודה רבה לך "הדוד חיים" על כי נתת לילדינו המונשמים אוויר לנשימה , תודה לך על כי נתת לילדינו המונשמים גם בימים אלה לצחוק לשמוח לחייך ו… לנשום !"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *