מסיבת פורים מרגשת ומרהיבה לילדים המונשמים 5.3.2012 !

תמונות מהאירוע ניתן לראות באלבום התמונות המלא

משנכנס אדר מרבים בשמחה – עמותת "בית חם" אירגנה בתאריך: 5.3.2012 מסיבת פורים חגיגית , מרהיבה ומרגשת לילדים המונשמים בתוך העמותה בה הם שוהים 24 שעות ביממה . המסיבה התקיימה באווירה פורימית אמיתית , אליה הגיעו ילדים מונשמים נוספים רבים מרחבי העיר חיפה והצפון , שכן הגעה למסיבה כזאת אינה דבר פשוט כלל , לכל ילד מונשם הצמוד לכסא גלגלים מחובר ומאובזר לבלוני חמצן .

על הצד הבידורי המלהיב והשמח היו אחראים תלמידי ביה"ס "ליאובק" בחיפה , המלווים את העמותה מספר שנים גם בחיי השיגרה והיום יום בהתנדבותם בעמותה . תלמידי ביה"ס הגיעו מחופשים ומשלוחי מנות בידיהם והגיעו לשמח את הילדים המונשמים עם הרבה מצב רוח , התלמידים העבירו את חג הפורים בשירה בריקודים ומערכונים. בפניהם עמדה משימה לא קלה, והילדים המונשמים צחקו וחייכו לכל עבר . בין כל אורחי העמותה הרבים שהגיעו להשתתף במסיבת הפורים היו חבר וועד העמותה ראובן פריזי העושה ימים כלילות לטובת רווחתם של הילדים המונשמים , הגב' איריס סקה מזכירת העמותה אשר טרחה ועמלה רבות להצלחתה של המסיבה, האמר שינאווי האח המטפל והמסור של העמותה , הגב' רותם חיוט ידידת העמותה והגב' נטלי קארן-לב אף היא ידידת העמותה שהגיעו במיוחד מתל אביב לשמח את הילדים , לא נבצר מקומו של כוכב תוכנית הטלויזיה "האח הגדול" וידיד העמותה שי רגב אשר נענה להזמנתה של יו"ר העמותה הגב' עטרה חיימוביץ , ליטול חלק במסיבה ולשמח את הילדים המונשמים בנוכחותו.

יו"ר העמותה הגב' חימוביץ הודתה לכל העוסקים והמתנדבים במלאכת המצווה ולכל האנשים שהקדישו מזמנם הפרטי לטובת רווחתם של הילדים המונשמים , לשמח אותם בחג הפורים . כמו כן איחלה לכולם שאת מסיבת הפורים בשנה הבאה הם יחגגו בבית החולים הייחודי שאותו עומלת ובונה עמותת "בית חם" בימים אלה בעיר חיפה. בנוסף אמרה: "ילד מונשם הוא ילד כמו כל ילד רגיל , רק שההבדל הוא שיש לו חבר מכונת החייאה והנשמה ומחובר לצינורות ובלוני חמצן לגופו 24 שעות ביממה , תודה רבה לכם על כי נתתם לילדינו המונשמים אוויר לנשימה , תודה לכולם על כי נתתם לילדינו המונשמים גם בחג הפורים לצחוק לשמוח לחייך ו… לנשום ! ", כמו כן בתום האירוע העניקה הגב' חיימוביץ תעודה ומגן הוקרה לשי רגב על תמיכתו ועזרתו הרבה לרווחתם של הילדים המונשמים .

תמונות מהאירוע ניתן לראות באלבום התמונות המלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *